Як працюють у регіонах ініціативи з мобілізації жінок проти насильства?

Нещодавно у місті Святогірськ (Донецька область) відбувся круглий стіл за участі місцевої жіночої спільноти та ініціативних діячок групи «НоваЯ». Серед основних питань – ґендерно обумовлене та домашнє насильство, з яким стикаються жінки із вразливих груп населення. Захід організував БФ «Слов’янське серце» у партнерстві з Агентством ООН в справах біженців , при підтримці OSCE та ВБО «Конвіктус Україна».

Більше про подію – https://bit.ly/2ruSul3

В Одесі жінки, які пережили насильство, створили платформу для взаємодопомоги. Нещодавно майданчик жіночих ініціатив для розширення соціальних зв’язків, прав і можливостей, самореалізації було презентовано під час міжнародної кампанії «16 днів проти насильства». Ініціаторки – лідерки БФ “Вітер змін”.

Більше про подію – https://bit.ly/2Qtgjsn

Приємно, що обидва проекти отримали гранти від «Конвіктусу» та Європейської комісії, і продовжують свою роботу у містах нашої країни.

Нагадаємо, що субгранти були надані в рамках проекту «Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно орієнтованого насильства». Основною метою є протидія явищу насильства та запобігання йому в українському суспільстві. У рамках цієї діяльності функціонував Центр психосоціальної допомоги для жінок, які постраждали від насильства. Діяльність проекту реалізується у співпраці з аналітичним центром «Соціоконсалтинг» за підтримки Європейської комісії.