Євгенія Кувшинова розповіла бізнес-аудиторії про соціальну роботу

Цього недільного ранку FIRST Ukrainian Legal Festival зібрав цікавих та неординарних спікерів з різних країн світу. Тільки уявіть – кожен доповідач є яскравим лідером у своїй сфері! Промовці розповідали аудиторії про власні перемоги та невдачі, стратегії ведення бізнесу, шляхи досягнення успіху та ділилися методами мотивації.

Родзинкою фестивалю став виступ відомого бізнес-тренера Іцхак Пінтусевич, і хоча особисто він не відвідав Київ, проте спеціально для гостей заходу відзняв мотиваційне відео-настанову. На думку коуча, серед основних корисних навичок – активні дії, наполегливість, концентрація та витривалість.

Серед спікерів, які зібралися в КВЦ Парковий, була виконавча директорка Конвіктусу Євгенія Кувшинова. У фокусі її презентації – особисті досягнення в соціальній сфері та шлях до успіху благодійної організації. Бізнес-аудиторії Євгенія Кувшинова також розповіла про основні етапи розвитку організації, зокрема про надання послуг наркозалежним людям та адвокацію їх інтересів, профілактику ВІЛ, просвітницьку роботу з уразливими підлітками, боротьбу проти насильства щодо жінок, реінтеграцію осіб, які звільняються з місць позбавлення волі.

Особливо присутніх вразили статистичні дані, що були озвучені під час презентації. Щоразу почувши історію успіху проекту чи напрямку слухачі жваво аплодували. Найбільш емоційною була реакція на інформацію про роботу Центру психосоціальної допомоги жінкам, які постраждали від насильства та реінтеграційну програму закладу «Дім на півдороги».

Представником державного сектору був директор Центру Пробації Олег Янчук, який розповів слухачам про пробацію в нашій країні, зміни, що відбулися у цій сфері та важливість їх для країни.

Серед інших спікерів заходу – власник телеканалу «Правда тут» Іван Грішін, фізіономіст Олександр Іванов, адвокат Ігор Покотило, голова правління Вернум Банк Наталія Ігнатченко, керуючий партнер Lavrynovych & Partners Law Firm Максим Лавринович, поет Ваня Акімов, політик Інна Богусловська, підприємець Тигран Нерсисян.

Дякуємо за чудовий та змістовний захід організаторці фестивалю Ользі Ангеловській.

Більше фотографій https://www.facebook.com/convictus.ukraine/posts/1970424786334112