Забезпечення безперебійного лікування хворих на ТБ в умовах війни: ефір на каналі Апостроф TV

Забезпечення безперебійного лікування хворих на ТБ в умовах війни: ефір на каналі Апостроф TV

На Апостроф TV вийшла програма на тему «Забезпечення безперебійного лікування хворих на ТБ в умовах війни».

В ефірі говорили про те, як попередні напрацювання у сфері подолання ТБ допомагають зараз протитуберкульозним медичним закладам адаптовуватися до роботи в умовах війни, як надаються послуги з лікування та діагностики.

Гостя студії Ольга Павлова, заступниця директора проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» розповіла, що допомога хворим надається не лише у сфері лікування, а й гуманітарної допомоги. Протитуберкульозні заклади вона назвала прикладом мужності, адже продовжують працювати навіть у складних умовах.
До ефіру також долучилася медична директорка КП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб» Жанна Карпенко, яка поділилася історією вщент зруйнованого закладу через обстріли ворожої армії, як евакуйовували персонал та пацієнтів і як вдається працювати далі.
Підняли тему й психологічної підтримки пацієнтів із діагнозом ТБ під час війни. Психологиня Катерина Павлова розповіла, чому це важливо і як це може допомогти швидше одужати.

Подивитися ефір

Програму готує Партнерство. Зупинимо туберкульоз. Україна, секретаріатом якого є ВБО «Конвіктус Україна».
Програму створено завдяки щирій підтримці американського народу, наданій Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) шляхом фінансування проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні». Програма є відповідальністю авторів та необов’язково відображає погляди USAID чи уряду Сполучених Штатів Америки.