Завершилася фінальна зустріч-стажування проекту FemGeneraction

“Жіноче лідерство – шлях до успіху”- під таким девізом пройшла фінальна зустріч проекту #FemGeneraction , який “Конвіктус Україна” впроваджуває за підтримки Посольства Австралії. Волонтерки, майстрині, політикині, пенсіонерки, медичні працівниці, керівниці, благодійниці мали можливість отримати знання та навички щодо розвитку та об`єднання від тренерки Ярослава Сорокопуд, познайомились із керівницею Жіночої ділової палати України Наталія Карпенчук-Конопатська.

Другий день присвятили візитам на соціальні підприємства – “Горіховий дім” і  “Рукомисли” та домашню пекарню “Кримська перепічка”.

Віримо, що цей візит-стажування став справжнім перезавантаження для жінок із сільських та гірських районів, можливістю побачити та адаптувати найкращі практики, відчути себе тими першопрохідцями, які нестимуть у свої громади нове, цікаве, об’єднуюче!

«Femgeneraction» – проект, що здійснюється в рамках гранту Програми прямої допомоги (Direct Aid Program – #DAP) Уряду Австралії. Метою діяльності є забезпечення рівних можливостей для розвитку дівчат і жінок із віддалених сільських та гірських районів з акцентом надання доступу до основних, комплексних, безпечних та якісних послуг і пропозицій розвитку. Аудиторія проекту: дівчата, жінки та жінки похилого віку сільських та гірських регіонів Чернівецької, Івано-Франківської та Тернопільської областей. Діяльність реалізується за фінансової підтримки Australian Embassy to Ukraine with non-resident accreditation to Moldova.