Заявка на закупівлю послуг консультанта-психолога (м. Київ, Дніпровський район) 

Заявка на закупівлю послуг консультанта-психолога (м. Київ, Дніпровський район) 

ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» запрошує до участі у відборі надавача послуг

Запрошуємо подати заявку на закупівлю послуг консультанта-психолога  у рамках благодійної програми «СОС Діти. Програма екстреної допомоги» та договору із міжнародною благодійною організацією Благодійний Фонд «СОС Дитячі містечка».

ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» шукає партнера для закупівлі послуг консультанта-психолога.

Територія виконання замовлення: м. Київ, Дніпровський район

Загальний обсяг закупівлі: Передбачається, що в місяць консультант буде надавати до 30 консультацій, термін реалізації проєкту 8 місяців (травень-грудень 2022 року включно).

З усіма необхідними для подання заявки документами та її процедурою можна ознайомитися у файлі: Заявка на відбір надавача послуг консультант-психолог Дніпровський район

Кінцева дата подання заявок: 18:00 23 травня 2022 року.

ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» повідомляє, що усі кандидати проходять перевірку на доброчесність, а також перевірку відповідності поданих даних через пошук відкритих даних у мережі Інтернет, через аналіз спеціальних реєстрів, в тому числі, але не обмежуючись, про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність судових позовів або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України. Подаючи своє резюме, кандидат погоджується на таку перевірку.