Жителі Вишневого тестувалися на ВІЛ

Сьогодні ми провели акцію «Знати свій статус – це сучасно!»у місті Вишневому.

Незважаючи на прохолодну погоду, близько 100 містян Вишневого відвідали інформаційний захід. Люди розпитували про шляхи інфікування ВІЛ, цікавилися профілактикою захворювання, можливостями швидкого тестування, постановкою на облік та надання хворим антиретровірусної терапії тощо.

20 осіб пройшли тестування на ВІЛ (жодного позитивного результату). Профілактичною роботою охоплено понад 100 осіб.

Захід відбувся в рамках проектe PITCH. Партнерами стали: МБФ “Альянс громадського здоров’я”, AHF Ukraine, Києво-Святошинський центр соціальних служб.

The Partnership to Inspire, Transform and Connect the HIV response (PITCH) допомагає людям, які найбільше постраждали від ВІЛ, одержати повний та рівний доступ до послуг з ВІЛ та репродуктивного здоров’я.

Програма зміцнює спроможність організацій спільнот підтримувати права груп, найбільше постраждалих від ВІЛ, шляхом активної участі в адвокації, зборі надійної доказової бази та розробці значущих рішень у сфері політики. PITCH − це стратегічне партнерство між Aidsfonds, FrontAIDS та Міністерством закордонних справ Нідерландів. В Україні проект адмініструється через МБФ “Альянс громадського здоров’я”.