Зустріч за результатами діяльності проекту PITCH у І кварталі 2018 року

У центральному офісі «Конвіктус Україна» пройшла робоча зустріч за результатами діяльності проекту PITCH в першому кварталі цього року. Протягом дня менеджери та керівники напрямків аналізували успішні кейси, ділилися напрацюваннями, планували роботу на наступний звітний період.

Одним з основних питань на порядку денному стала система моніторингу та оцінки діяльності проекту. Більше години тривало обговорення поточного стану, шляхів оптимізації процесу та планування звітності.
Ключовим питання у ході зустрічі було обговорення адвокаційної стратегії організації, оскільки клієнти проектів постійно стикаються зі стигмою та дискримінацією. Керівники та менеджері розповіли про останні напрацювання, поділилися досвідом вирішення складних ситуацій, де має місце конфлікт інтересів уразливих категорій та широкої громадськості, обговорили механізми інформування влади про потреби залежних людей. Так, на порядку денному була обговорена мобілізація СІН-спільноти та їх родичів щодо розширення сайтів ЗПТ у містах Київської області. 

Євгенія Кувшинова, виконавча директорка «Конвіктус Україна», акцентувала увагу на постійній документації успішних кейсів по проекту PITCH та можливостях для ознайомлення партнерів.
Завершився захід обговоренням інформаційно-просвітницьких кампанії, приуроченої до Дня пам’яті померлих від СНІДу.

The Partnership to Inspire, Transform and Connect the HIV response (PITCH) допомагає людям, які найбільше постраждали від ВІЛ, одержати повний та рівний доступ до послуг з ВІЛ та репродуктивного здоров’я. Програма зміцнює спроможність організацій спільнот підтримувати права груп, найбільше постраждалих від ВІЛ, шляхом активної участі в адвокації, зборі надійної доказової бази та розробці значущих рішень у сфері політики.

PITCH − це стратегічне партнерство між Aidsfonds, Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІДу та Міністерством закордонних справ Нідерландів.